Posjet Topuskom

19. svibnja 2016. godine učenici PŠ Rujevac išli su u Topusko.

Izlet je financiralo Vijeće srpske nacionalne manjine, a sve u dogovoru s matičnom školom.

Učenicima je to bila nagrada za ostvaren veliki uspijeh na Lidranu 2016. na kojem su svojom radioigrom Kristalni zvončići predloženi za državnu smotru.

Neki od učeničkih dojmova su:

Jučer smo išli u Topusko. Vozlil smo se autobusom. Mile i ja sjedili smo zajedno. Vidjeli smo konje i lijepu šumu. Kada smo došli, malo smo se prošetali, a onda smo išli na kupanje. Nakon kupanja smo ručali i krenuli smo kući. Kada sam došao kući bio sam umoran pa sam malo odspavao.

Denis, 2. razred

Bili smo sretni jer idemo na izlet. Dan je bio oblačan. Šetali smo parkom koji je prekrasan. U paviljonu smo jeli sendviče. Otišli smo na bazen i kupali se. Voda je bila topla. Uživali smo.Vratila sam se kući sretna.

Mirosalva, 2.razred

Išli smo na izlet u Topusko. Dok smo putovali autobusom divili smo se ljepoti prirode. Vidjeli smo prekrasne livade i polja. Svi su u autobusu bili uzbuđeni radi izleta. Učiteljice su bile sretne. U parku smo se igrali da se zagrijemo. Vidjeli smo špilju i istraživali je. Kada smo pojeli, išli smo se kupati. Netko je plivao, a ja sam bio u kutu bazena jer ne znam plivati. Na izletu mi je bilo lijepo.

Mile, 4. razred

Svi smo u autobusu na povratku kući pričali o bazenima i kako bismo željeli još ostati. Kada smo došli kući, sve smo ispričali roditeljima i svi smo bili jako sretni. Svi bismo htjeli ići opet u Topusko.

Vesna, 3. razred

Jučer smo išli na izlet u Topusko. Bio sam jako sretan radi toga. Kada smo došli u Topusko, prvo smo se malo prošetali parkom. U parku smo našli koru od nekog drveta koja je bila u raznim oblicima. Nakon šetnje i jela, otišli smo na kupanje. Voda je bila jako topla. Na povratku kući u busu, Vesna i ja smo se šalili s Bojanom. Meni je na izletu bilo jako lijepo.

Milan, 3. razred

objavio: Klara Pereković   datum: 31. 5. 2016.