Projekt "Od srca srcu"

24.5.2016. godine, u sklopu sad već tradicionalnog projekta humanitarnog karaktera „Od srca srcu“, učenici predstavnici OŠ Dvor i pedagoginja Stojanka Strineka su uz pomoć djelatnice Crvenog Križa u Dvoru, gospođe Gordane Preradović dopremili pakete pomoći (hrana, sredstva za higijenu) našim starim, bolesnim i siromašnim sugrađanima na terenu. Izvješće je pripremila pedagoginja Stojanka Strineka.

Sudjelovanjem u ovoj akciji, po drugi put, ove školske godine otvorili smo naša srca za dobra djela i svojom pažnjom učinili sebe i druge sretnim.

Sreća se sastoji od sitnica učinjenih s ljubavlju.

Osvrti učenika:

Povodom humanitarne akcije „Od srca srcu“ posjetili smo stare i nemoćne stanovnike Dvora i uručili im pakete hrane koje smo prikupili. Bilo je to lijepo iskustvo jer volim pomagati onima kojima je pomoć potrebna. Bila sam sretna jer se na licima tih starih ljudi ukazala velika zahvalnost zbog našeg dolaska, bili su više nego ljubazni, lijepo to kad nekog usrećimo. Naše malo nekome znaci puno.

Stambolija, 8. razred

Bilo mi je vrlo zanimljivo dok smo išli darivati pakete  koje smo prikupili u našoj akciji. Mislim da je jako humano to što smo obišli starije osobe koje žive same i našim dolaskom učinili ih sretnim.

Nemanja Vukičević, 8. razred

Bilo mi je jako lijepo jer volim pomagati drugima, tada se osjećam sretnim.

Dragan Ćulibrk, 4. razred

U projekt čija je koordinatorica pedagoginja bili su uključeni učenici, roditelji, učitelji i ostali djelatnici škole. Ovom prilikom se zahvaljujemo svima na učešću.

Stojanka Strineka, pedagoginja

objavio: Vesna Majdandžić   datum: 9. 6. 2016.