Suradnja roditelja i škole

Učenici 5.a pod mentorstvom razrednice Nataše Cvetanović uživali su na kreativnoj radionici na kojoj su sudjelovale i vrijedne mame. Pročitajte osvrte učenika koje su pripremili Doris Ivelić, Matej Mlađenović i Sergej Carić.

Dana 21.03.2017 godine održala se radionica gdje smo izrađivali ukrase za Uskrs. Bojali smo jaja i izrađivali cvijeće i leptire od papira. U toj radionici sudjelovali su i roditelji. Svatko je morao donijeti 4 ispuhana jaja. Razrednica kaže da je jako zadovoljna i da joj se sviđa naša kreativnost.

Doris

Najdraže mi je bilo kad sam bojao jaja. Bilo je lijepo kad smo radili svi zajedno. Želio bih opet imati takvu radionicu.

Leon

Na satu razrednog odjela smo bojali pisanice. Bilo mi je jako lijepo bojati jaja. Došle su nam i tri mame koje su nam pomagale. Bilo je jako puno jaja i ukrasa.

Sergej

Bio sam zadovoljan zato što su bili roditelji. Bojali smo jaja, bilo je jako lijepo. Napravio sam dvije prelijepe pisanice koje su izgledale kao bubamara i pčelica.

Marko B.

Meni se najviše svidjelo kad smo bojali jaja jer ja volim šarena jaja.

Matej

Meni je bilo lijepo zato što su nam roditelji mogli doći i zato što smo mogli ukrasiti jaja kako hoćemo.

Saša

Na satu razrednika i njemačkog razred 5.a imao je radionicu za Uskrs, bilo je jako lijepo. Jako sam se zabavila, ali najdraže mi je bilo bojanje jaja, tamo smo se svi jako zabavili, nadam se da će biti opet.

Diana

Dana 21.3.2017. mi se svidjelo kada smo bojali jaja.

Josipa

objavio: Vesna Majdandžić   datum: 29. 3. 2017.