Svjetski dan štednje - posjet OTP banci

Povodom Svjetskog dana štednje, učenici 2. i 3.razreda u pratnji svojih učiteljica su u utorak, 31.10.2017. posjetili poslovnicu OTP banke u Dvoru.

Od djelatnika banke imali su prilike saznati sve što ih zanima o čuvanju novca – štednji, bankarskim karticama, bankomatima i ostalom.

Neki učenici napisali su svoja zapažanja:

Zajedno sa učenicima 3. razreda išli smo u posjet banci. Kad smo došli pred banku, vidjeli smo bankomat. U banci smo upoznali gospođu koja tamo radi. Malo nas je ispitivala znamo li koliko kuna ima u bankomatu i tko bi volio raditi u banci. Na odlasku iz banke dobili smo poklone. Bilo je zanimljivo.

Lucija Knežević, 2.r

Prvi put sam išla u OTP banku. Bilo je super. Svuda sam razgledavala. Nikad nisam vidjela toliko papira. Slikali smo se zajedno. S nama je išao i 3.razred. Kad smo krenuli bilo je hladno. Teta u banci nam je pričala kako možemo štedjeti. Na poklon smo dobili igru Čovječe ne ljuti se  i olovke.

Mihaela Pribičević, 2.r

Učiteljica se odlučila odvesti nas u banku pošto je bio Svjetski dan štednje. Krenuli smo zajedno sa 3.razredom. Bilo je jako hladno, no veselila sam se posjetu. Teta u banci nam je objasnila kako štedjeti i s čim štedimo. A za pozorno slušanje smo dobili poklone. Voljela bih češće ići u posjet. Bilo je super!

Nensi Petek, 2.r

U utorak smo sa učiteljicom išli u posjet OTP banci. Teta bankarica nam je pričala kako se štedi novac. Zatim nam je podijelila darove: Čovječe ne ljuti se, malu bojanku i olovku. Bili smo sretni i veseli se vratili u školu.

David Blažević, 2.r

U utorak, 31. 10. drugi i treći razred povodom Svjetskog dana štednje bili su u posjeti OTP banci u Dvoru. U banci je bila jedna teta koja nam je pokazivala što se u banci radi. Rekla nam je kako se štedi novac i zašto ga štedimo. Taj dan bio je posvećen štednji. Kada smo krenuli u školu, dobili smo poklone.

Lana Brdar, 3. r.

Moj posjet banci bio je jako ugodan doživljaj. Po dolasku u banku smo prvo razgovarali. Gospođa koja radi u banci nam je objasnila kako se radi i kako se novci dižu s karticom. Dobili smo poklone i svi smo bili sretni.

Adrijan Basrak, 3. r.

Učenici drugog i trećeg razreda  su u utorak, 31. 10. išli u OTP banku u Dvoru jer je bio Svjetski dan štednje. Bilo je uzbudljivo. Ljudi koji rade u banci  su nam postavili nekoliko pitanja o novcima i štednji. Na neka smo znali odgovore, a na neka ne. Poslije je bilo najbolje jer smo dobili poklone. Svi smo bili sretni i u školu se vratili veseli.

Karla Tkalčević, 3. r.

Zahvaljujemo djelatnicima OTP banke na pozivu i pokonima!

objavio: Barbara Stanojević   datum: 6. 11. 2017.

« Ožujak 2024 »