Kvalifikacijako natjecanje u futsalu

Ekipa dječaka naše škole je u utorak, 30. siječnja 2018. sudjelovala na kvalifikacijskom turniru u futsalu. Natjecanje je organizirao Županijski školski sportski savez, a održano je u dvorani SŠ Davorina Trstenjaka u Hrvatskoj Kostajnici. Nakon jednog poraza i jedne pobjede od ukupno 4 škole, naši su učenici zauzeli 3.mjesto.

Nakon višednevne neizvjesnosti, jer je veliki broj učenika zbog bolesti bio odsutan iz škole, uspjeli smo prikupiti ekipu za odlazak na turnir sa samo jednim zamjenskim igračem.

Prema izvučenom redoslijedu trebalo je odigrati dvije utakmice sa dva poluvremena po 15 minuta, kupno sat vremena igre bez prekida sa jednom zamjenom. Naši su učenici u prvom susretu poraženi od ekipe iz OŠ Ivo Kozarčanin iz Hrvatske Dubice, a zatim su malobrojni i bez pauze u slijedećoj utakmici pobijedili ekipu OŠ Katarina Zrinska iz Mečenčana. Golove za našu školu postigli su Domagoj Pejaković i kapetan Ivan Lotina.

Čestitamo svima na borbenosti, izdržljivosti i usprkos svemu dobrom rezultatu.

Za našu školu igrali su: IVAN LOTINA (7.r),kapetan ; IGOR SUNDAĆ (8.r); DOMAGOJ PEJAKOVIĆ (7.r); DINO ŠPANČIĆ (7.r); DRAGAN ŠPANOVIĆ (7,R) i vratar ekipe ALEKSANDAR GRČIĆ(7.r)

objavio: Višnja Šlibar   datum: 31. 1. 2018.