Dragi učenici,

nalazimo u izvanrednoj situaciji i proživljavamo vrlo zahtjevnu fazu za sve nas. Želim vam reći da se ne bojite, da budete strpljivi te da se potrudite koliko god je to moguće.

Testirali smo naše virtualne učionice. Za sad sve radi i velika većina vas prati upute i odrađuje zadatke. Hvala vam na tome. U koliko dođe do poteškoća vaši razrednici će vam se javiti, dogovorit ćete neke druge kanale komunikacije i opet će sve biti u redu.

Učenici od 1.do 4.razreda, pohvaljujem vas za trud i rad jer čujem od vaših učiteljica da ste vrijedni i hrabri.

Upute i zadatke koje dobivate od vaših učitelja i učiteljica prate vaš dnevni raspored sati i vaše sadržaje. Međutim, kao što već znate, na HRT3 i Sportskoj televiziji puštaju se obrazovni sadržaji. Zanimljivi su, drugi su učitelji, različiti sadržaji, različite metode…slobodno pogledajte kada budete u prilici.

Dobro iskoristite sva svoja digitalna pomagala, iskoristite sve ponuđene sadržaje MZO-a i vaših učitelja.

Za sve nejasnoće i poteškoće slobodno se obratite Školi, ali i međusobno komunicirajte putem vaših aplikacijia.

Nedostajete svim djelatnicima Škole, bez vas je ovdje pusto,prazno i tiho…

Vidimo se uskoro!

Klara Pereković

( 099 25 47 498 )

objavio: Vesna Majdandžić   datum: 17. 3. 2020.