Oproštaj s osmašima

Svečana podjela svjedodžbi za osme razrede održana je 06. srpnja u školskom vrtu. Corona-generacija pozdravila se i oprostila se sa svojim razrednicama, učiteljima, ravnateljicom, pedagoginjom, knjižničarkom, stričekom domarom, tetom kuharicom i tetama čistačicama...

Jedna po mnogo čemu neobična, ali po svim parametrima uspješna školska godina, koju će svatko od nas pamtiti na svoj način, je iza nas. Nakon što su 26. lipnja na zadnji dan nastave imali oproštjani sat razrednika, učenici 8.a i 8.b razrednog odjela, pristupili su 06. srpnja u 10h svečanoj podjeli završnih svjedodžbi u prisustvu svojih roditelja i učitelja. Obje svečanosti održane su na otvorenom, u školskom vrtu. Učenici koji su pristupili organiziranoj pomoći u učenju zahvalili su učiteljici Petri Špišić, koja je s njima radila u kabinetu informatike od sredine svibnja. Svim učenicima čestitamo na uspjehu, želimo im prije svega dobro zdravlje, upis u srednju školu po vlastitom odabiru i uspješan daljnji nastavak školovanja. Premda naši osmaši zatvaraju jedno poglavlje svojih života, vrata naše škole zauvijek im ostaju otvorena. Sretno, dragi osmaši i ostajte u zdravlju!

Razrednice 8. b i 8.a razrednog odjela

Josipa Antić i Nataša Cvetanović

objavio: Nataša Cvetanović   datum: 13. 7. 2020.