Predstava "Voda je život"

14.11.2014. učenici su pogledali predstavu "Voda je život" u dvorskoj kino dvorani. Predstava je nagrada Hrvatskih voda koju su osvojili učenici 3. i 4. razreda naše škole u okviru ovogodišnjeg natječaja Hrvatskih voda „Najmlađi za vode Hrvatske 2014“.

Učenički osvrti na predstavu:

Dana 14. studenog 2014.  Učenici Osnovne škole Dvor išli su pogledati kazališni predstavu VODA JE ŽIVOT U kojoj su glumili glumci iz kazališta Daska iz Siska.

Svjetla su se ugasila i počeli smo gledati predstavu. Što sam je dulje gledala, bila mi je zanimljivija.  Bila je poučna, zabavna i zanimljiva. Govorila je o doktoru koji je spasio vode od svog brata Otta.

Maria Magdalena Vratan, 4. razred

Nagradna predstava

Predstava je bila o vodi. Bila je poučna i zanimljiva. U nekim trenutcima bila je i smiješna. Spominjala se i kornjača Hrvoje koja je jako stara i mudra. Na kraju smo odgovarali na pitanja o vodi da spasimo čovječanstvo i da se jedan istraživač vrati u budućnost.

Bilo mi je lijepo i ugodno  gledati predstavu jer se radi o prošlosti, sadašnjosti i budućnosti. Još mi je draže što smo je mi osvojili kao nagradu.

Dajana Ćorković, 4. razred

VODA JE ŽIVOT

Dana 14. studenog cijela škola je išla gledati predstavu VODA JE ŽIVOT. Svidio mi se početak, iako sam mislila da će biti više likova i da u cijeloj predstavi neće samo jedan lik objašnjavati i razgovarati, već da će biti malo veselije. Malo mi se svidjelo, a malo nije.

Tamara Šantić, 4. razred

Nagradna predstava

Predstava je održana kao nagrada Hrvatskih voda za projekt „Svako selo jedno vrelo“ i pjesmicu „Voda“. Predstava je bila odlična i zanimljiva. Iako ne volim predstave, ova je bila super. Sretan sam i zbog drugih učenika što su gledali i sudjelovali u njoj.

Edo Juranović, 4. razred

Više o natječaju na kojem su sudjelovali naši učenici možete pročitati ovdje.

objavio: Vesna Majdandžić   datum: 19. 11. 2014.