Roditeljski sastanak u 4. razredu

Učiteljica 4. razreda Vesna Kunstl Vuić pripremila je izvješće o održanom roditeljskom sastanku 20. studenog 2014.

Izvješće učiteljice 4. razreda Vesne Kunstl Vuić

U četvrtom razredu 20. studenog održan je roditeljski sastanak. Roditelji su prvo upoznati o uspjehu u učenju i vladanju njihove djece. Nakon toga je prikazana nagrađena slikovnica  Foruma za slobodu odgoja  BOLESTAN PRIJATELJ koju su izradili  učenici Domagoj Pavlović, Dajana Ćorković, Maria Magdalena Vratan i Tamara Šantić.

Roditelje sam upoznala o projektu OD SRCA SRCU koji se provodi već nekoliko godina i povodom toga je  održana radionica – bojanje gipsanih ukrasa.

Reakcije roditelja nakon roditeljskog sastanka:

Školska radionica

Danas sam uživala u društvu roditelja i svoje dvije kćeri na sastanku, tj. radionici u 4. razredu. Bojali smo poklone za nadolazeće praznike kako bi obogatili projekt Od srca srcu. Radionica je uspješno prošla. Trebalo bi ih biti više i češće.

Petek Šantak

Neobičan, ali zabavan roditeljski sastanak u društvu roditelja, učenika i učiteljice protekao je, za razliku od drugih sastanaka brzo. Raditi poklone i ukrase za druge uvijek je zadovoljstvo. Danas nam je bilo lijepo i dali smo mašti na volju.

Od srca Vam hvala,

Vesna Živković

Održan je roditeljski sastanak u 4. razredu. Tema sastanka je bila projekt od srca srcu i da će poklanjati  figurice koje su učenici i njihovi roditelji izrađivali. Naš zadatak je bio da gotove figurice od gipsa obojamo i ukrasimo po vlastitoj želji. Mašta je bilo raznih pa su figurice ukrašavane takvom brzinom da smo uspjeli sve ukrasiti i izrazili želju da se izradi još figurica. Izrađene figurice smo slagali na poseban stol. Kada je sve bilo gotovo bilo je prelijepo vidjeti šarenilo boja na jednom mjestu.

Bilo mi je to jedno prekrasno iskustvo i ono iščekivanje božićnih blagdana. To je vrijeme ljubavi i darivanja pa je lijepo kada nekome možeš pokloniti sitnicu, a ona ga obraduje i razveseli.

Nikolina Lotina

Učiteljice ugodno ste me iznenadili sa svim vašim pohvalama vezane za uspjeh i učenje naše djece. Ponosna sam izlazila iz razreda, a tek radionicom ste stvarno napravili dobru stvar. Vratili ste me makar na kratko u vrijeme bezbrižnih školskih dana, druženja i iskazivanja moje kreativnosti i nekih svojih remek djela (za mene jesu)

Uljepšali ste mi dan.

Hvala Vam od srca.

Vesna Vratan

Evo i nekoliko dojmova učenika:

Draga učiteljice,

meni je bilo super i baš smo se zabavljali mama, brat i ja. Dobro je bilo bojati figurice od gipsa. Bilo je mnogo djece i roditelja. Ruke su mi bile pune šljokica i boje, pogotovo ljubičaste boje.

Anđela Vujanić

Učiteljica je zamolila Tamarinu mamu da nam donese ukrase od gipsa i da ih roditelji i mi ukrasimo. Kada je došao taj dan, nisam mogla dočekati da počnemo raditi. Roditelji su sa osmjehom na licu ušli u razred. Poslije dugog rada ukrasili smo sve figurice. Rado bih željela ponoviti ovakvu radionicu.

Eva Budak

Od srca srcu

Održan je roditeljski sastanak. Na sastanku su se ukrašavale figurice od gipsa koje će biti poklonjene za blagdane koji slijede. Lijepo je da učenici poklone neku sitnicu za uspomenu, pa smo osmislili ukrasiti figurice koje je izradili mama Tamare Šantić. Nekoliko je učenika ostalo pomoći roditeljima i tako smo dobili prekrasne unikatne figurice.

Bilo mi je zanimljivo ukrašavati. Lijepo je nekoga obradovati, jer je i sitnica dovoljna da se čovjek razveseli.

Ivan Lotina

Moja mama je dobila kalupe od učiteljice, a mama ih je radila od gipsa. Figure su bile prelijepe, a još ljepše kada su se boje prolile po njima. Sve je bilo šareno!

Zabavila sam se sa mamom i prijateljima, čak i roditeljima.

Tamara Šantić

objavio: Vesna Majdandžić   datum: 25. 11. 2014.