Predsjednički izbori u 4. razredu

Izbor predsjednika u 4. razredu pod mentorstvom učiteljice savjetnice Vesne Kunstl Vuić protekao je u pravom demokratskom ozračju. Pročitajte kako su ga doživjeli učenici, te tko je pobijedio.

U mom razredu održali su se predsjednički izbori

Bili su kao stvarni. Svi su bili ozbiljni, a posebno kandidati Edo Juranović, Domagoj Pejaković i Žarko Živković s malo treme. Imali smo kutiju u koju su glasači svoje glasačke listiće ubacivali, nakon što su glasali. Nakon toga,  brojali su glasove i svi su bili nestrpljivi. Na kraju neki su bili tužni, a neki stretni. Pobijedio je Edo Juranović.

Edo se zahvalio na pobjedi.

Dajana Ćorković

Izbori za predsjednika razreda

U 4. razredu su održani izbori za predsjednika razreda. Bila su tri kandidata. Svaki je predstavio svoj program. Nakon glasovanja i prebrojavanja glasova pobijedio je Edo Juranović. Manji broj glasova dobili su Žarko Živković i Domagoj Pejaković.

Eva Budak

Ja predsjednik

Nakon dugog čekanja održali su se predsjednički izbori.

Sva tri kandidata nestrpljivo su čekala glasanje. Učiteljica je napisala popis birača i glasačke listiće. Maria Magdalena Vratan i Ivan Lotina su davali glasačke listiće i zaokruživali glasače. Dogovorili smo se tko će biti u Povjerenstvu. Dok je Povjerenstvo prebrojavalo glasačke listiće, mi kandidati, smo strepili tko će pobijediti.

Kada je član Povjerenstva rekao da sam ja, Edo Juranović, predsjednik razreda, bio sam sretan. Zahvalio sam se svima, a pogotovo onima koji su za mene glasali.

Edo Juranović

objavio: Vesna Majdandžić   datum: 5. 3. 2015.