Obavijest za roditelje o početku nastavne godine

Poštovani roditelji,

školska godina započinje 7. rujna 2020. godine, a nastava počinje u 8.30h.

Kao i do sada, škola će raditi samo u jednoj smjeni. Raspored sati će učenici dobiti prvi dan u školi.

Učenici u školu dolaze s torbama jer će prvi dan preuzeti udžbenike. Zajedno s udžbenicima dobit će izjavu o preuzimanju istih koju ispunjenu i potpisanu od strane roditelja moraju vratiti svojim učiteljicama/razrednicama u što kraćem roku.

Također su dužni ponijeti i tenisice za tjelesnu i zdravstvenu kulturu koje će ostajati u školi, a ujedno se i koristiti kao školske šlape. Tenisice će se svaki drugi tjedan nositi kući na pranje te vraćati u školu.

Svi učenici od 5.do 8. su obvezni nositi zaštitne maske za lice prilikom ulaska u školu, a SVI učenici putnici i u autobusu ( 1.-8.r).

U učionicama se maske NE MORAJU nositi zbog organizirane dovoljne udaljenosti od 1.5 m između učenika, odnosno, ako netko želi, masku može nositi cijelo vrijeme. U slučaju svakog napuštanja učionice (npr. odlazak na WC) maska se MORA nositi.

UČENICI PUTNICI prilikom dolaska odmah ulaze u školu, NA GLAVNI ULAZ, preobuvaju se ispred svoje učionice, peru ruke te nakon toga ODMAH ulaze u svoju učionicu.

UČENICI KOJI STANUJU U DVORU dolaze u 8,20 sati u školu, ne prije zbog epidemiološke situacije te ulaze NA BOČNI ULAZ. Također se preobuvaju ispred svoje učionice, peru ruke te nakon toga ODMAH ulaze u svoju učionicu.

Razredna nastava ulazi u učionicu u kojoj su bili i do sada.

5. razred – učionica broj 9

6. razred – učionica broj 8

7. A – učionica broj 7

7. B – učionica broj 11

8. A – učionica broj 10

8. B – učionica broj 12

Prilikom ulaska u školu svaki učenik je dužan pokazati dežurnim učiteljima informativku s izmjerenim vrijednostima temperature za taj dan.

Termini polaska autobusa po pojedinim linijama još se dogovaraju pa će te o tome biti obaviješteni odmah po dogovoru, a najkasnije sutra do podneva.  Prvi tjedan nastava će trajati do 11.00h za razrednu nastavu te do 12.50h za predmetnu nastavu.

Daljnje informacije za odvijanje nastave učenici će dobiti prvi nastavni dan.

Pod opširnije se nalaze: Provedbeni plan organizacije nastave, Epidemiološke mjere zaštite za roditelje i učenike te za djelatnike škole.

objavio: Klara Pereković   datum: 3. 9. 2020.