Oproštaj osmaša

24. lipnja održana je svečana dodjela svjedodžbi i pohvalnica učenicima 8. a i 8.b naše škole.

Za 40 učenika osmih razreda završava jedno prekrasno razdoblje u životu, a mi im želimo puno sreće na životnim stazama koje će odabrati. Ovi učenici obogatili su našu školu vrijednostima kao što su hrabrost, ustrajnost, pomoć potrebitima, tolerancija, prijateljstvo, pozitivan uzor, očuvanje kulturne baštine ovog kraja,...
Svjedodžbe i pohvalnice najboljima uručile su razrednice, a ravnateljica Vlatka Jeričević zahvalila se roditeljima na suradnji, te je istaknula kako su znanja, vještine i vrijednosti koje su učenici stekli tijekom osmogodišnjeg školovanja siguran temelj za nastavak školovanja. Željka Barić, predsjednica Amaterskog kazališta Radoholičari, recitiranjem odabranih stihova izmamila je pokoju suzu, dok je učenik Nikola Pavlović dobio veliki pljesak za pokazano umijeće sviranja gitare (čak i s ozlijeđenim prstom).

objavio: Vesna Majdandžić   datum: 24. 6. 2009.