Dan škole online

Dragi učenici i djelatnici škole, poštovani roditelji,

30. svibnja naša škola obilježava Dan škole. Obično smo taj dan obilježavali prigodnom svečanošću u našem holu. Izvanredna situacija  u kojoj se  nalazimo natjerala nas je da nešto drugačije, ali ipak dostojanstveno kao i prethodnih godina, obilježimo taj važan dan.

Kroz ovu nastavnu godinu radili smo i stvarali, postizali uspjehe i rasli u znanju i vještinama.

Učili smo u školi i izvan nje, natjecali se u sportu i znanju, obilježavali prigodne dane, sudjelovali u projektima i na natječajima, priređivali priredbe i organizirali dobrotvorne aktivnosti. Izrađivali i ukrašavali, gradili i uređivali. Ispunjavali korake i na pragu smo ulaska u elitno društvo eko škola. Suočili se sa najdužim štrajkom u našoj bližoj povijesti i na koncu s koronavirusom.

Surađivali smo međusobno, surađivali smo s institucijama. Zahvaljujem se na suradnji našem Osnivaču i Općini Dvor, članovima Školskog odbora i Vijeća roditelja, udrugama, društvima, postajama i centrima.

Posebno hvala učiteljicama, učiteljima i stručnim suradnicama koji brinu, motiviraju i daju podršku provodeći sate i sate nad računalom osmišljavajući i priređujući materijale za učenike i ispravljajući zadatke.

Hvala administrativnom osoblju, kuharici, spremačicama, domarima te pomoćnicama u nastavi koje se trude pomagati na daljinu.

Hvala roditeljima koji uče svoju djecu kako je važno učiti, koji su podrška i motivatori.

Hvala učenicima koji u nastavi na daljinu ulažu trud i obogaćuju svoje znanje. Koji su silom prilika naučili učiti na jedan novi način provodeći sate nad računalom, bilježnicama i udžbenicima.

Čestitam svim učenicima koji su postigli odlične rezultate na školskim i županijskim natjecanjima, ali i onima koji su bili pozvani, ali se natjecanja nisu održala. Vjerujem da bi nas učinili ponosnima baš kao i oni koji su bili izvrsni u natjecanju Dabar i natjecanju Minecraft Education Edition .

Hvala učenicima razredne nastave i njihovim roditeljima koji su s povjerenjem poslali djecu u školu unatoč pomalo zbunjujućim uputama.

Hvala svima koji su pripremili  online program za Dan škole. Naučili ste nas da uvijek postoji način i da se granice i prepreke prevladavaju dobrom voljom i velikim trudom.

Svim učenicima i djelatnicima želim sretan Dan škole s nadom da ćemo slijedeći obilježiti na okupu, u našem holu, s podrškom roditelja i brojnih suradnika.

Ravnateljica:

Klara Pereković

Izložba učeničkih radova razredne nastave za Dan škole

Izložba učeničkih radova 5. razreda za Dan škole

Izložba učeničkih radova 6. razreda za Dan škole

Izložba učeničkih radova 7. i 8. razreda za Dan škole

objavio: Vesna Majdandžić   datum: 1. 6. 2020.