Državna smotra LiDraNo

Petra Begić, učenica 4.a opisala je doživljaje s državne smotre LiDraNo, održane od 25. do 27. ožujka 2010 u Šibeniku. Na LiDraNo je pozvana radio emisija "Krispin, praščić koji je imao sve" koju su pripremili učenici 4.a s učiteljicom. Pročitajte što je Petra napisala...

Pozvani smo na državnu smotru LiDraNo u Šibenik. Prvu večer prisustvovali smo svečanom otvaranju LiDraNa. Na samom otvaranju domaćini su nam prestavljali svoje radove, igrokaze. Svi su nam poželjeli dobrodošlicu. Iako nas je bilo puno brzo smo sklapali prijateljstva i pronalazili zajedničke teme za razgovor. Drugi dan smo imali zajedničke radionice na kojima smo kao pravi profesionalci radili reklamu za LiDraNo i turističko naselje "Solaris", tj. naše ideje smo pretvarali u stvarnost kako privući što više ljudi i kako nešto učiniti zanimljivo drugom. Nakon tog smo išli na kratak obilazak Šibenika i njegovih znamenitosti kao što je Šibenska katedrala. Večer smo nastavili u ugodnom druženju s novim prijateljima. Dan odlaska je brzo došao. Tog dana izvedena je i naša radio emisija "Krispin, praščić koji je imao sve" za kojeg smo dobili zahvalnice, ali to je nama veliki uspijeh jer prvi put naša škola OŠ Dvor sudjeluje na finalu LiDraNa. Ime naše škole nalazi se i u knjizi LiDraNa. Iako je kratko trajalo bilo je to prelijepo iskustvo koje bih voljela ponoviti.

Petra Begić

objavio: Vahudin Porčić   datum: 13. 4. 2010.