Početak nove školske godine

Svima želimo uspješnu novu školsku godinu, koju započinjemo bez učiteljice Nikoline Bizjak i učitelja Jose Majdandžića. Prvi dan učenike i roditelje pozdravila je ravnateljica i poželjela svima puno uspjeha, dok su predstavnici MUP-a podsjetili na pravila ponašanja u prometu.

Prvi nastavni dan bio je poseban za učenike prvog razreda (i njihove roditelje) kojima želimo puno lijepih trenutaka u našoj školi u godinama koje su pred njima. Ravnateljica Vlatka Jeričević pozdravila je sve učenike i poželjela puno uspjeha u ovoj školskoj godini.

Predstavnici policije učenike i roditelje podsjetili su na važnost pridržavanja pravila ponašanja u prometu. Neka od pravila na koja trebamo obratiti pozornost su: ne voziti djecu mlađu od 12 godina na prednjem sjedalu, djeca izlaze iz automobila uvijek i samo na nogostup, mjesta na kojima se odvija promet nisu mjesta za igru, na cesti bez nogostupa treba hodati uvijek lijevom stranom...

Smanjenje upisa broja djece u školu posljednjih nekoliko godina rezultiralo je manjim brojem radnih mjesta za učitelje. Ovu školsku godinu započinjemo bez učiteljice Nikoline Bizjak, koja je posljednjih 12 godina vrlo uspješno učenike uvodila u školski život. Učiteljici Nikolini želimo puno sreće u novoj školi, a generacije učenika koje su prva znanja stjecale u njenoj učionici pamtit će je po energiji koju je prenosila na sve.

Učitelj Joso Majdandžić, nakon 42 godine provedene u učionici, ovu školsku godinu neće učenike uvoditi u tajne kemije i zanimljivosti biologije i prirode. Puno sretnih godina u mirovini žele mu svi učenici i djelatnici naše škole.

objavio: Vesna Majdandžić   datum: 7. 9. 2010.