Sportska natjecanja

U prvom obrazovnom razdoblju ove školske godine sudjelovali smo na sportskim natjecanjima iz malog nogometa i stolnog tenisa. Učiteljica TZK Višnja Šlibar napisala je izvješće s natjecanja.

7.12.2010. održano je međugradsko natjecanje skupine E2 iz malog nogometa za 7.i 8.razrede u sportskoj dvorani Srednje škole Ivana Trnskoga, Hrvatska Kostajnica. Na natjecanju su sudjelovale OŠ Davorina Trstenjaka - Hrvatska Kostajnica, OŠ Dvor - Dvor, OŠ Ivo Kozarčanin - Hrvatska Dubica, i OŠ Katarina Zrinska Mečenčani.

Za našu školu igrali su: Mateo Tašner 8.b, Manuel Mikolčić 8.b, Đorđe Vujčić 8.b, Milenko Anđelić 7.a, Josip Knežević 7.a i Marko Rakas 7.b, te golman Josip Pejić, 7.a. Za razliku od prošle, ove školske godine na žalost nismo osvojili nastup na Županijskom prvenstvu. Uz neizvjesnu borbu do samog kraja, sreća ipak nije bila na našoj strani, pa smo osvojili 4. mjesto.

21.12.2010. održano je međugradsko natjecanje skupine E iz stolnog tenisa za učenike i učenice 7.i 8. razreda također u Hrvatskoj Kostajnici. Skupinu E čini 7 škola naše županije od kojih je ekipa dječaka  naše škole osvojila odlično 2. mjesto. Za našu školu igrali su MILENKO ANĐELIĆ 7.a i MANUEL MIKOLČIĆ 8.b. U vrlo napetoj završnici u kojoj su se natjecale OŠ Dvor i OŠ Katarina Zrinska iz Mečenčana za dlaku nam je promaknuo nastup na Županijskom prvenstvu. Čestitamo pobjednicima i nadamo se većem uspjehu slijedeće godine.

tekst: Višnja Šlibar, učiteljica TZK

objavio: Vesna Majdandžić   datum: 30. 12. 2010.