Međugradsko natjecanje iz odbojke i malog nogometa

Učenici 5. i 6. razreda naše škole sudjelovali su na međugradskom natjecanju E skupine iz malog nogometa (dječaci) i odbojke (djevojčice). Odbojkašice su osvojile izvrsno 2. mjesto, a nogometaši 4. mjesto.

Učiteljica Višnja Šlibar, trenerica odbojkaške i nogometne ekipe, izvješćuje da  je natjecanje održano 10. svibnja 2011. u športskim dvoranama osnovne i srednje škole u Hrvatskoj Kostajnici, te da je sudjelovalo ukupno 7 osnovnih škola koje čine E skupinu i iz koje prvoplasirana ekipa ima pravo nastupa na Županijskom natjecanju u Kutini.
Na turniru iz odbojke za djevojčice, učenice naše škole zauzele su odlično drugo mjesto pobjedivši ekipe OŠ Braća Radić iz Martinske Vesi i OŠ Davorina Trstenjaka iz Hrvatske Kostajnice. U dramatičnoj finalnoj utakmici i do kraja s vrlo izjednačenim rezultatom, naše odbojkašice na koncu su ipak izgubile od ekipe Mladosti iz Lekenika. Čestitke na izvrsnom drugom mjestu!

Crvene boje naše škole branile su MIRELA ARBUTINA, TONIA ŠOLAJA, IVONA IVELJIĆ, ANAMARIJA KOMLJENOVIĆ, TARA TOMAŠEVIĆ, MARINA GRUBOR, MILICA JARIĆ, PETRA BEGIĆ, KATARINA JURANOVIĆ, ANA MARIJA VRPOLJAC, te odlična ANA GOLUB (kapetanica ekipe).

Na vrlo uzbudljivom turniru u malom nogometu dječaci naše škole nisu uspjeli ponoviti uspjeh djevojčica, te su zauzeli četvrto mjesto.

Srčanom i požrtvovnom igrom pokazali su da izvrsno igraju, iako ih sreća ovaj put nije pratila. Plave boje naše škole branili su: LUKA PRANJIĆ, DAVID ŽILAJKOVIĆ, PETAR PAVLOVIĆ, DANIJEL DRGESTIN, VANJA KNEŽEVIĆ, BORIS BAŠTEK, MILORAD ĆORKOVIĆ, FABIJAN BARIĆ (GOLMAN), STEFAN OVUKA (GOLMAN) i izvrsni strijelac golova i kapetan ekipe PETAR ROGO.

Čestitke učenicima na odličnim rezultatima!

objavio: Vesna Majdandžić   datum: 10. 5. 2011.