Međugradsko natjecanje u STOLNOM TENISU

Održano međugradsko natjecanje u STOLNOM TENISU na kojem je ekipa učenika naše škole zauzela drugo mjesto.

Natjecanje je održano u utorak, 30. listopada 2012. godine u športskoj dvorani srednje škole Ivana Trnskog u Hrvatskoj Kostajnici. Organizator je Zajednica športskih udruga i saveza Sisačko-moslavačke županije i školski športski savez, a skupinu E čini 7 škola naše županije.

U uzbudljivom završnom susretu sa učenicima OŠ Katarina Zrinska iz Mečenčana, ekipa naše škole zauzela  drugo mjesto čime na žalost nije izborila nastup na Županijskom natjecanju. Međutim, zadovoljstva nije manjkalo bez obzira na rezultat. Za našu školu odlično su igrali, te zaslužili čestitke:

1. PETAR ROGO 8.A razred;
  2. PETAR PAVLOVIĆ 7.A razred;
  3. BORIS BAŠTEK 7.A razred;
  4. ALEKSANDAR JUZBAŠIĆ 5. razred.

Osim STOLNOG TENISA učenici naše škole ove će školske godine sudjelovati i na natjecanjima u ODBOJCI za djevojčice 5.i 6. , ODBOJCI za djevojčice 7.i 8. razreda, te MALOM NOGOMETU za dječake 5.i 6. i MALOM NOGOMETU za dječake 7.i 8. razreda.

Natjecanja će se održavati tijekom cijele školske godine ovisno o plasmanu ekipa, prema kalendaru natjecanja koji je propisao školski sportski savez  naše županije.

Svim učenicama i učenicima koji će se tijekom ove školske godine natjecati u navedenim sportovima i tako predstavljati našu školu, želimo puno uspjeha i sreće naravno!

objavio: Višnja Šlibar   datum: 30. 10. 2012.