Susret djece i mladih grada Vukovara i Općine Dvor

U petak,  23. studenog našu školu posjetili su učenici osnovnih škola iz Vukovara. Mladi Vukovarci predstavili su se plakatima, prezentacijama, igrama, glumom, pjesmom. Zajednička tema svim vukovarskim školama bila je „Klupa prijateljstva“.

Uvodnu riječ dobrodošlice poželjela je ravnateljica iz Dvora, koja je ukratko predstavila našu školu. Učenik  8.a razreda Fabijan Barić na melodici je odsvirao himnu, a zbor učiteljica i učenika otpjevao je pjesmu "Dvor daleko". Odigrala se i utakmica odbojke između domaćina i gostiju, kao i stolni tenis. Nakon toga uslijedila je kreativnost i stvaralački rad.Održano je  5 radionica: Cvijetovi od komušine, Likovna radionica-crtanje na platnu, Složne ruke-izrada nakita, Veselo klupko-pletenje runom, radionica Ukrasi drvo.

Na radionicama je osim rada bilo neizostavno druženje i sklapanje prijateljstava. Učenici i učitelji naše škole oduševljeni su ovim susretom. Nadamo se da će ovakvih susreta biti i u buduće i to na obostrano zadovoljstvo.

objavio: Barbara Stanojević   datum: 3. 12. 2012.