Radionica za roditelje učenika trećeg razreda

U srijedu, 4. prosinca 2013. u trećem razredu je održan roditeljski sastanak. Svaki roditelj želi povodom nadolazećih blagdana darivati svoje dijete i učiniti ga sretnim. Da darivanje i sreća nisu skupi pokloni, već skromni,  koji puno znače, osvijestili su roditelji na radionici s temom Davanje i darivanje. Tijekom radionice su uvježbavali vještine uočavanja i izražavanja pozitivnih osobina i iskazivanja pohvala.

Pročitajte kakva su iznenađenja učenici pripremili roditeljima i kako su tekle pripreme.

Pripreme za roditeljski sastanak

Bilo je to prije nekoliko dana. Učiteljica i mi smo smišljali kako da iznenadimo roditelje na roditeljskom sastanku.

Učiteljica se brzo dosjetila i predložila da napišemo pismo i napravimo narukvice za mame. Pošto je Božić blizu, djevojčice i dječaci su se primili posla. Djevojčice su bojale narukvice, a dječaci su ukrašavali učionicu. Nakon toga smo svojim roditeljima pisali pisma puna ljubavi. Dan prije roditeljskog sastanka zamotali smo poklone koje smo namijenili mamama. Svi smo bili oduševljeni svojim radom.

Roditelji su na roditeljskom sastanku dobili poklone i oduševili se, a neki su od sreće zaplakali. Roditelji su imali zadatak nama napisati pismo  koje su neki pročitali. Mi smo bili jako sretni  i zadovoljni zajedničkim trudom i radom.

Uspjeli smo dodirnuti srca naših roditelja i pokazati im koliko ih volimo.

napisala: Dajana Ćorković, 3. razred

objavio: Vesna Majdandžić   datum: 10. 12. 2013.