Svjetski dan voda

Pogledajte kako su učenici 3. razreda sa svojom učiteljicom Vesnom Kustl Vuić obilježili Svjetski dan voda.

Učenički radovi:

Svjetski dan voda

Svjetski dan voda obilježava se svake godine 22. ožujka. Voda je svakodnevno potrebna u kućanstvu, ljudima, životinjama. Zbog nedostatka pitke vode svakodnevno umire tisuće ljudi i djece. Mnogi  ljudi živi bez osnovnih sanitarnih uvjeta.  Podsjetimo se da Zemlju čini 70 % vode, a kopno oko 30%. Vodu treba čuvati, cijeniti i ne zagađivati.

Domagoj Pavlović

Svjetski dan voda

Dana 21. 3. Radili smo u skupinama o vodama jer je u subotu 22. 3. Bio Svjetski dan voda. Podijelili smo se u četiri skupine. Naš zadatak je bio napraviti plakat i napisati pjesmicu o vodi. Bilo mi je ugodno.

Ivan Lotina

Dan voda

Dana 21. 3. 2014. teći razred je imao nastavni dan  o Danu voda. Imali smo za zadatak pitati prijatelje i starije što sve znaju o vodama.  u školi smo imali razne zadatke – jedna skupina je radila slikovnicu, neki analizu vode… Tijekom rada sam puno saznala o vodi. U radionicu smo uložili puno truda i rada. Meni se jako svidio ovaj projekt.

Eva Budak

Dan voda

Svjetski dan voda je vrlo važan dan, jer se tada čiste sve rijeke, potoci a čak i izvori. Kada se sve to očisti ljudi bi i dalje trebali čuvati vodu. Voda je vrlo važna za život. Vode su vrlo važne za biljke i životinje. Bez vode nema života.

Dino Špančić

Integrirani dan

Dana 21. 3. Odradili smo projekt vezan za vodu. Moja skupina i ja smo imali različite zadatke. Neki su učenici pokazivali pantomimom za što koristimo vodu. Ja sam morao na glagoljici napisati VODA JE IZVOR ŽIVOTA. Kada sam trebao prikazati svoj rad, imao sam tremu. Bojao sam se da nisam točno napisao. Sve naše radove smo stavili na plakat. Bio sam sretan i na sebe ponosan.

Edo Juranović

Više fotografija pogledajte u foto-galeriji.

objavio: Vesna Majdandžić   datum: 26. 3. 2014.