Terenska nastava Dobretin

Učenici 3. i 4. razreda sa svojim učiteljicama Vesnom Kunstl Vuić i Danicom Brajenović posjetili su eko-selo Dobretin.

Eko selo Dobretin

Najljepša škola u prirodi je s našim mamama i učiteljicom u eko selu Dobretin, kraj rijeke Une. Uživala sam družeći se s prijateljima iz trećeg, ali i četvrtog razreda.

Eko selo Dobretin je lijepo i mirno, mame su napravile razne aktivnosti , a neke od njih su nogomet, graničar, i meni najljepša aktivnost pjevanje.

Bilo mi je prelijepo i opet bih voljela otići u eko selo Dobretin. Još sam sretnija kad mama kaže da se lijepo provela i uživala u društvu drugih mama. Nije očekivala tako lijepo mjesto i da će joj toliko biti ugodno. Rado bi i ona išla opet.

Dajana Ćorković, 3.r

Izlet u Dobretinu

U utorak 10 .6. 2014. godine mi učenici trećeg i četvrtog razreda išli smo s roditeljima u eko selo Dobretin.

Išli smo autobusom. Jedva smo dočekali da stignemo. Bilo je vruće, ali mi nismo odustajali od igre. Roditelji su nam donijeli hranu i piće. Sve je bilo toliko raznovrsno da nisam znao što uzmem. Kada je sunce ugrijalo učiteljica je rekla da dođemo u hlad, a slijedilo je natjecanje u pjevanju. Ja sam pjevao sa svojom sestrom. Roditeljski žiri donio je odluku da smo bili najbolji. Bio sam sretan zbog svoje sestre i sebe.

Malo poslije počeli smo se pakirati za polazak kući. Bio je to najbolji izlet jer sam se družio s prijateljima iz škole.

Edo Juranović, 3.r

Izlet u Dobretin

Jedva sam čekala da svane današnji dan i da krenem na izlet u Dobretin sa svojim roditeljima i prijateljima iz razreda.

Putovanje u autobusu nam je bilo veselo i zabavno i za čas smo došli u Dobretin. Kada smo izašli iz autobusa svi smo bili oduševljeni ljepotom krajolika, igralištem, i plažom uz samu rijeku Unu. Ta ljepota prirode se ne može riječima opisati nego samo doživjeti. Igrali smo razne igre i onda prionuli jelu koju su nam naše vrijedne mame i bake pripremile. Vrijeme nam je brzo prošlo uz igru i zabavu.

Bilo mi je prelijepo i prvom prilikom opet bih išla na takav izlet.

Maria Magdalena Vratan, 3.r

objavio: Vesna Majdandžić   datum: 12. 6. 2014.