Radionica: izrada božićnih čestitki u 7. razredu

U srijedu, 3. prosinca učenici sedmog razreda su zajedno s roditeljima sudjelovali u kreativnoj radionici - izrada božićnih i novogodišnjih čestitki. Radionicu je pripremila Nataša Cvetanović. razrednica 7. razreda. Izvješće o radionici pripremili su učenici 7. razreda

Osvrt razrednice

Ova radionica je izvedena u okviru humanitarnog projekta OD SRCA SRCU, koji se tradicionalno održava na razini cijele škole za božićne i uskršnje blagdane. Nadamo se da će trud naših nevještih ruku unijeti malo vedrine u domove starih, bolesnih, nemoćnih i potrebitih...                                                                                                                                                                                                                            Nataša Cvetanović, razrednica 7.r

Osvrti roditelja

Na radionici smo izrađivali čestitke jer nam uskoro stižu božićni i novogodišnji praznici. Kreativne radionice su uvijek zanimljive, jer tu stvarno možemo naše ideje provesti u djelo. Posebno je bilo lijepo kad nas je nastavnica počastila sokom i kolačima. Imala sam osjećaj sa smo svi jedna velika, složna obitelj.

Danijela Mitić

Radionice su veoma zanimljive i poučne za djecu. Bilo je lijepo raditi čestitke sa svojim djetetom, kao i ostalom djecom iz razreda. Nažalost takvih radionica je premalo. Djeca imaju drukčiji pristup i zanimanje. Ponosna sam što sam surađivala na radionici i sudjelovat ću kad god bude održavano, a trebali bi i ostali roditelji.

Zorica Ivanović

Učenički osvrti

Na radionici je bilo dobro. Družili smo se sa roditeljima i izrađivali čestitke. Najbolji su bili kolači.

Nenad Carić 7.r.

Radionica mi se svidjela zato što smo izradili čestitke i jeli kolače koji su bili odlični.

Aleksandra Blažeković 7.r.

Na radionici mi je bilo dobro jer smo radili čestitke i zato što su došli neki roditelji. Svatko je napravio svoju čestitku,a neki su i više. Razrednica nas je iznenadila kolačima.

Dragana Knežević 7.r.

Bilo je dobro, a kolači i sok još bolji. Najviše mi se svidjela Sašina čestitka zato što ju je prekrasno ukrasio.

Dejan Vujaklija 7.r.

Vijest pripremili: Andrej Mitić, Lucija Tesla i Jelena Vulić, 7. razred

objavio: Vesna Majdandžić   datum: 18. 12. 2014.

« Ožujak 2024 »